Jóga s dětmi

Předškolní děti od 3 do 6 let

Lektor: jana yoga

Počet dětí ve skupině max.: 10 (12 přihlášených)
KURZ: začíná říjen 2019, podrobnosti budou upřesněny v průběhu letních prázdnin
(celkem 12 lekcí)

Cena za 12 lekcí je 1800 Kč
Závaznou rezervaci prosím potvrďte vpravo nahoře. Záloha je 500 Kč. Doplatek kurzu na první lekci.

1 náhradní hodina zdarma v případě nemoci lektora nebo dítěte. Případně si děti mohou za zameškanou lekci přivést na některou z lekcí následujících kamaráda/sourozence. V případě dlouhodobé nepřítomnosti (déle než měsíc potvrzený od lékaře) je možné vrátit poměrnou část kurzovného.

 

 

JAK LEKCE PROBÍHÁ

V lekcích dětské jógy se děti naučí objevovat své tělo, dech i mysl veselým a hravým způsobem. Jóga má na tělo velmi blahodárný vliv. S pomocí obrázků, jednoduchých her a napodobování děti získají lepší koordinaci, flexibilitu a vědomí svého těla. Jednoduché dechové hrátky a vizualizace učí děti soustředění, uvolnění, stimulují imaginaci a pomáhají uvolnit energii bezpečným a hravým způsobem.

Jóga pro děti je především hrou, ásány (pozice) provádíme spíše dynamicky a nezůstáváme v nich moc dlouho, aby se děti cítily příjemně a pohodlně. Jógu se učíme hravou formou, napodobujeme zvířátka, rostliny a věci kolem nás, cílem je vzbudit v dětech radost ze cvičení a pohybu samotného. Cvičení včetně relaxace trvá jednu hodinu a ve skupince je maximálně 10 dětí.

Děti cvičí samostatně bez rodičů.

 

  • Každá lekce má své téma.
  • ÚVOD a uvítací rituál – naladíme se na sebe a povídáme si co každý zažil nového
  • PRŮPRAVNÁ CVIČENÍ – protáhnutí a zahřátí, jógové prvky pro uvědomění těla
  • HRY A ZÁBAVA – hudební doprovod/nástroje, pedagogické pomůcky Láli jógy a ostatní
  • DECHOVÉ HRÁTKY A RELAXACE – dech hrou a krátký odpočinek
  • ZÁVĚR – jemné probuzení hrou, rozloučení NAMASTÉ

 

V září UKÁZKOVÁ LEKCE ZDARMA .

Těším se v září na viděnou!

jana yoga

 

Jana lives in a family farmhouse no.9 in Lhota, where she moved to from her birth city Prague. Living in Lhota, the right place to be when you wish to live in alignment with nature, allows Jana to be truly connected to her daughter. It also brings her closer to two activities that make her life fulfilled. The first one is in the direct connection to the farmhouse where she is growing, harvesting and creatively utilizing herbs & garden fruits. You can most likely meet her either at the summer lake Lhota mixing delicious refreshing herb drinks or at the local markets selling her tasty bio produce. As Jana feels like a fish in the water by doing any kind of physical exercise, the second activity which she really loves is yoga. She has been practicing it for more than 10 years. “I perceive Yoga as a complete system where you can explore your body, spirit & mind.” – says Jana. She specializes in so-called asanas, the correct physical positioning and in the breathing exercises alike, which is undoubtedly even more empowering. She believes in the healing power of Ashtanga yoga. And what else brings happiness to her life? Live music and dance, reading books, fresh & healthy food, hiking and last but not least her close friends. Jana loves her family and she is thankful that they understand and support her on her yoga and herbs journey...

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..