TRIDOSHA TEST PITTA

0%

Pokládám se za velmi přesnou osobu.

Ve svých činnostech bývám velmi přesný/á a pořádný/á.

Jsem rozhodný a mám poněkud násilné metody.

Za teplého počasí se cítím nepohodlně a snadno se unavím - víc než ostatní lidé.

Snadno se potím.

Ačkoliv to vždy nedám znát, snadno se rozčílím a jsem podrážděný/á.

Když vynechám jídlo nebo jím o něco později, cítím se nesvůj/nesvá.

Jedna z následujících charakteristik vystihuje mé vlasy: brzy šedivý či vypadávají; řídké jemné rovné; blond zrzavé nebo pískové

Mám silnou chuť k jídlu. Když chci mohu hodně sníst.

Mnoho lidí si myslí, že jsem tvrdohlavý/á.

Mám pravidelnou stolici, obvykle spíše řídkou než zácpu.

Snadno začnu být netrpělivý/á.

Záleží mi na detailech, všechno musí být perfektní.

Snadno se rozčílím, ale na svůj hněv rychle zapomínám.

Mám velmi rád/a studené jídlo jako je zmrzlina, a také ledově studené nápoje.

Častěji mívám pocit, že v místnosti je příliš horko než příliš chladno.

Špatně snáším jídla, která jsou příliš horká nebo kořeněná.

Netoleruji nesouhlas, tak jak bych měl/a.

Mám rád/a výzvu, a když chci něčeho dosáhnout, udělám vše pro to, abych to dokázal/a.

Mám sklon být poměrně kritický/á k druhým a také k sobě.

TRIDOSHA TEST PITTA
PITTA skóre 0 - 20 bodů
Dle Vašeho celkového PITTA skóre patříte do kategorie PITTA 0-20 bodů - nízké skóre. Obecný rys PITTA: Dóša pitta ovládá trávení a metabolizmus. Princip pitta v těle se pojí s principem ohně v přírodě - pálí, přetváří a stravuje. Pitta je horká, pronikavá a sžíravá. "Intenzita" je charakteristická pro typ pitta. VÁTA skóre & PITTA skóre & KAPHA skóre - určuje Vaši inklinaci k jedné či více dóš, neboli jednoduššeji řečeno určuje Váš tělesný typ. Test je pouze orientační ,může určit Vaši konstituci mylně či nepřesně! Přesnou konstituci lze zjistit vyšetřením pulzu nebo při osobní konzultaci s lektorem nebo lékařem.
PITTA skóre 20 - 40 bodů
Dle Vašeho celkového PITTA skóre patříte do kategorie PITTA 20-40 bodů - střední skóre. Obecný rys PITTA: Dóša pitta ovládá trávení a metabolizmus. Princip pitta v těle se pojí s principem ohně v přírodě - pálí, přetváří a stravuje. Pitta je horká, pronikavá a sžíravá. "Intenzita" je charakteristická pro typ pitta. VÁTA skóre & PITTA skóre & KAPHA skóre - určuje Vaši inklinaci k jedné či více dóš, neboli jednoduššeji řečeno určuje Váš tělesný typ. Test je pouze orientační ,může určit Vaši konstituci mylně či nepřesně! Přesnou konstituci lze zjistit vyšetřením pulzu nebo při osobní konzultaci s lektorem nebo lékařem.
PITTA skóre 40 - 60 bodů
Dle Vašeho celkového PITTA skóre patříte do kategorie PITTA 40-60 bodů - vysoké skóre. Obecný rys PITTA: Dóša pitta ovládá trávení a metabolizmus. Princip pitta v těle se pojí s principem ohně v přírodě - pálí, přetváří a stravuje. Pitta je horká, pronikavá a sžíravá. "Intenzita" je charakteristická pro typ pitta. VÁTA skóre & PITTA skóre & KAPHA skóre - určuje Vaši inklinaci k jedné či více dóš, neboli jednodušeji řečeno určuje Váš tělesný typ. Test je pouze orientační ,může určit Vaši konstituci mylně či nepřesně! Přesnou konstituci lze zjistit vyšetřením pulzu nebopři osobní konzultaci s lektorem nebo lékařem.