TRIDOSHA TEST VATA

0%

Dělám činnosti velmi rychle.

Nejsem dobrý/á na pamatování a pozdější vybavování informací.

Mám nadšenou a živou povahu.

Jsem slabé konstituce - nepřibývám snadno na hmotnosti.

Vždy se snadno učím novým věcem.

Můj charakteristický krok při chůzi je lehký a rychlý.

Rozhodování mi dělá potíže.

Mívám často zácpu a větry.

Mívám studené ruce a chodidla.

Často mívám úzkost a starosti.

Nesnáším chladné počasí tak dobře jako většina lidí.

Mluvím rychle a mí přátelé si myslí, že jsem výřečný/á.

Moje nálada se snadno změní a jsem poněkud emocionální.

Často mám problémy usnout a nemívám hluboký spánek.

Mívám velmi suchou pokožku, zvláště v zimě.

Moje mysl je velmi aktivní, někdy neklidná, ale má velkou představivost.

Pohyby jsou rychlé a čilé, energie přichází v návalech.

Jsem snadno zapálená/ý pro věc.

Mám nepravidelné stravovací návyky a spaní.

Rychle se učím, ale rychle také zapomínám.

TRIDOSHA TEST VATA
VÁTA skóre 0 - 20 bodů
Dle Vašeho celkového VÁTA skóre patříte do kategorie VÁTA 0-20 bodů - nízké skóre. Obecný rys VÁTA: Váta je princip ovládající pohyb. Vliv váty v lidské bytosti můžeme přirovnat k činnosti větru v přírodě. Stejně jako vítr je váta neustále v pohybu a bývá rychlá, chladná, suchá, drsná a lehká. Základní označení typu váta je "proměnlivý". VÁTA skóre & PITTA skóre & KAPHA skóre - určuje Vaši inklinaci k jedné či více dóš, neboli jednoduššeji řečeno určuje Váš tělesný typ. Test je pouze orientační ,může určit Vaši konstituci mylně či nepřesně! Přesnou konstituci lze zjistit vyšetřením pulzu nebo při osobní konzultaci.
VÁTA skóre 20 - 40 bodů
Dle Vašeho celkového VÁTA skóre patříte do kategorie VÁTA 20-40 bodů - střední skóre. Váš počet dosažených bodů je: Obecný rys VÁTA: Váta je princip ovládající pohyb. Vliv váty v lidské bytosti můžeme přirovnat k činnosti větru v přírodě. Stejně jako vítr je váta neustále v pohybu a bývá rychlá, chladná, suchá, drsná a lehká. Základní označení typu váta je "proměnlivý". VÁTA skóre & PITTA skóre & KAPHA skóre - určuje Vaši inklinaci k jedné či více dóš, neboli jednoduššeji řečeno určuje Váš tělesný typ. Test je pouze orientační ,může určit Vaši konstituci mylně či nepřesně! Přesnou konstituci lze zjistit vyšetřením pulzu nebo při osobní konzultaci.
VÁTA skóre 40 - 60 bodů
Dle Vašeho celkového VÁTA skóre patříte do kategorie VÁTA 40-60 bodů - vysoké skóre. Váš počet dosažených bodů je: Obecný rys VÁTA: Váta je princip ovládající pohyb. Vliv váty v lidské bytosti můžeme přirovnat k činnosti větru v přírodě. Stejně jako vítr je váta neustále v pohybu a bývá rychlá, chladná, suchá, drsná a lehká. Základní označení typu váta je "proměnlivý". VÁTA skóre & PITTA skóre & KAPHA skóre - určuje Vaši inklinaci k jedné či více dóš, neboli jednoduššeji řečeno určuje Váš tělesný typ. Test je pouze orientační ,může určit Vaši konstituci mylně či nepřesně! Přesnou konstituci lze zjistit vyšetřením pulzu nebo při osobní konzultaci.